راهنمای کسب درآمد دلاری

کسب درآمد دلاری چیست و چه مزیتی دارد؟ چرا کسب درآمد به صورت دلاری توانسته است در سال های اخیر در ایران توجه بسیاری را به سوی خود جلب کند. برای درآمدزایی دلاری لازم است چه باید و نبایدهایی را در اولویت قرار دهید؟ آیا شما نیز علاقه مند به درآمدزایی اینترنتی به نرخ دلار هستید؟ با ما همراه باشید. در این بخش از مقاله در نظر داریم، باید و نبایدهای لازم برای موفقیت در این مسیر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم. بدون تردید در این راه با هر استعداد و توانایی که دارید می توانید موفق باشید به شرط آنکه دستورالعمل های لازم را بدانید. کسب درآمد دلاری یکی از بهترین روش های کسب درآمد اینترنتی می باشد که به دلیل داشتن مزایای فوق العاده و سود کلان توانسته در اولویت بسیاری از افراد باشد. امروزه بسیاری از کاربران ایرانی با بهره مندی از سایت های خارجی، مشغول درآمدزایی دلاری هستند. چرا شما از فرصت های ایجاد شده بهره مند نباشید و نتوانید به موفقیت دلخواه خود برسید؟ در ادامه به بررسی برخی از مهمترین روش های درآمدزایی دلاری پرداخته و در بخش نهایی یکی از مطلوب ترین راهکار ها را مورد بحث قرار خواهیم داد. ما اینجا هستیم تا با ارائه ی آموزش های لازم برای کسب درآمد، یارای شما عزیزان در همه ی نقاط کشورمان باشیم. با استفاده از آموزش های یاد شده در وب سایت ما، زمان آن رسیده است که پله های ترقی را پشت سر بگذرانید.

کسب درآمد دلاری در ایران

کسب درآمد دلاری در ایران به دلیل افزایش نرخ دلار میتواند بسیار سود آور باشد. ارزش دلار بسیار زیاد از پول ما است و این امر می تواند انگیزه ی کافی برای بهره مندی از سایت های خارجی به منظور آغاز درآمدزایی دلاری در نظر گرفته شود. از سویی دیگر کسب و کارهای اینترنتی مزایای خاص خود را دارند و افراد بدون محدود زمان و مکان می توانند فعالیت خود را انجام دهند. مزایای ویژه ی کسب درآمد اینترنتی و افزایش نرخ دلار در کشورمان از جمله اصلی ترین پارامترهای لازم برای افزایش کسب درآمد به صورت دلاری می باشد. شما می توانید متناسب با تخصص و مهارت خود، به راحتی با بهره مندی از راهکارهای مختلف، سود خوبی از کسب و کار اینترنتی به دست آورید. افزایش حضور اینترنت در زندگی ما و همچنین گوشی های هوشمند از یک سوی و  افزایش میزان کامپیوترهای شخصی، شرایط را برای کسب و کار اینترنتی مطلوب ساخته است.  با توجه به اوضاع نابه سامان  در اقتصاد کشورمان و گرانی آغاز شده در چند سال اخیر، بهره مندی از روش های کسب دلاری  بدون تردید یک ایده ی مطلوب برای شما خواهد بود. بیایید یک مثال ساده را با ما در نظر بگیریم، برای فروش یک محصول دیجیتال در ایران اگر قرار باشد 5 هزار تومان دریافت کنید. با فروش همان محصول به قیمت 5 دلار می توانید به نرخ امروز 125 هزار تومان دریافت کنید. این امر از اصلی ترین دلایلی است که می تواند انگیزه ی کافی برای شروع یک درآمد زایی دلاری باشد. آیا به این نتیجه رسیده اید که با کسب درآمد دلاری می توانید مسیر پول سازی آسان تری را دنبال کنید؟ پس با ما همراه باشید تا در بخش بعدی راهکارهای بیشتری برایتان معرفی کنیم.

روش های درآمد زایی دلاری کدامند

روش های کسب درآمد دلاری کدام است؟ کدام یک روش های موجود برای درآمدزایی می تواند به نفع شما باشد؟ بهتر است کدام یک از مسیرهای درآمدزایی دلاری را در اولویت قرار داد؟ لازم به ذکر است که روش های مختلفی برای کسب درآمد به نرخ دلار موجود می باشد و هر کدام از آنها نیز مزیت و چالش های خاص خود را دارند. شما در صورتی می توانید موفق باشید که همه ی دستورالعمل ها را به خوبی بدانید و با یک ارزیابی دقیق از مهارت و استعداد خود، بهترین راه را در پیش بگیرید. از محبوب ترین روش های کسب درآمد  به صورت دلاری می توان موارد زیر را در اولویت قرار داد:
 • درآمدزایی دلاری از طریق یوتیوب
 • درآمدزایی دلاری از طریق فروش آموزش
 • درآمدزایی دلاری در سایت آمازون
 • درآمدزایی دلاری از طریق همکاری در فروش
 • درآمدزایی دلاری با فریلنسری
 • درامدزایی دلاری با فروش قالب وردپرسی و افزونه
 • درآمدزایی دلاری با ولاگری
 • درآمدزایی دلاری با فروش عکس
 • درآمدزایی دلاری با روش ایردراپ
 • درآمدزایی دلاری از طریق باینری آپشن
 • درامدزایی دلاری با ارزهای دیجیتال
موارد یاد شده از اصلی ترین روش های کسب درآمد دلاری است. برای استفاده از  هر یک از راهکارهای یاد شده لازم است آموزش های مربوط را دریافت کنید. آموزش های با کیفیت میتواند دانش شما را در بکارگیری این روش ها افزایش دهد. از سوی دیگر با دریافت آگاهی می توانید به راحتی دریابید که  شما مهارت لازم برای فعالیت در کدام یک از سایت ها را دارید. ناگفته نماند برای درآمدزایی دلاری با استفاده از برخی از روش ها، نیازی به داشتن استعداد  یا تخصص در حوزه ی مشخصی نیست. فقط باید اصول کار را بدانید تا بتوانید موفق شوید.

بهترین سایت های فریلنسینگ

سایت های خارجی بسیاری هستند که با عضویت در این سایت ها می توانید درآمد زایی یا کسب درآمد دلاری را تجربه کنید. هر یک از این سایت ها در حوزه ی خاصی فعالیت دارند و برخی نیز می تواند در برگیرنده ی خدمات مختلف باشد. به عنوان مثال اگر به دنبال تولید محتوای متنی یا ویدیویی یا انجام پروژه های کاری یا همچنین برنامه نویسی هستید می توانید از مزیت سایت  Freelancer   بهره مند شوید. از محبوب ترین سایت های دیگر برای فریلنسینگ می توان موارد زیر را در اولویت قرار داد:
 • سایت Theme Forest
 • سایت Code Canyon
 • سایت Video Hive
 • سایت audio jungle
 • سایت graphic river
 • سایت Photo Dune
 • سایت 3DOcean
لازم به ذکر است که بهره مندی از سایت های یاد شده چالش های خاص خود را دارد. اگر چه پروژه های مختلفی در این سایت ها ارائه می شود ولی به همان میزان نیز فریلنسرهای زیادی هستند که تمایل به کسب درآمد دلاری دارند. به همین دلیل اگر تخصص ویژه ای نداشته باشید. امکان دسترسی به پروژه های مطلوب و با کیفیت برای شما محدود خواهد بود. از سوی دیگر نه تنها کاربران ایرانی، بلکه بسیاری از کاربران در کشورهای همسایه در این نوع سایت های فعال هستند. برای اینکه بتوانید در این زمینه موفق باشید باید در ابتدا، پروفایل مورد تایید طراحی کرده و صبور باشید. بدون شک با افزایش میزان اعتبار پروفایل تان، می توانید پروژه های بیشتری دریافت کنید.

کسب درآمد دلاری با یوتیوب

کسب درآمد دلاری با یوتیوب یکی از مطلوب ترین راهکارهای درآمدزایی می باشد که بسیاری از دردسرهای قبلی را ندارد و هر فردی می تواند از مزیت آن بهره مند باشد.  شما می توانید با استفاده از مزیت یوتیوب به راحتی درآمد دلاری داشته باشید.  از جمله مهمترین روش های موجود برای درآمد زایی با یوتیوب می توان موراد زیر را نام برد:
 • عضویت در برنامه ی YouTube Partner Programing
 • همکاری در فروش یوتیوب
 • تبلیغات اسپانسری
 • فروش خدمات و محصولات در یوتیوب
 • راه اندازی بخش اعضای ویژه
همانطور که قابل مشاهده است برای درآمدزایی از طریق این برنامه نیازی به تخصص در حوزه ی خاص نیست. از سوی دیگر برای کسب درآمد در هر مرحله لازم نیست، پروژه ی خاصی را تحویل دهید. به عنوان مثال با طراحی یک ویدیوی، شما می توانید به ازای هر بازدید،  از یوتیوب پول دریافت کنید. برای اینکه بتوانید یک یوتیوبر حرفه ای باشید و به سودهای کلان دست یابید از آموزش هایی که برای شما آماده کرده ایم، غافل نباشید.  در تلاش هستیم ترفندهای لازم برای کسب درامد دلاری از طریق یوتیوب را به شما آموزش دهیم. برای درآمدزایی دلاری با یوتیوب  از طریق اشتراک ویدیو در این برنامه لازم است در ابتدا  به یک حد نصاب خاص که توسط یوتیوب در نظر گرفته شده برسید. بعد از آن به عنوان یک یوتیوبر می تواند از طریق حساب کاربری در گوگل ادسنس، وجه خود را در ازای هر بازدید از ویدیوهای منتشر شده دریافت کنید. برای طراحی ویدیوهای جذاب باید  نکات دانستی بسیاری را در اولویت قرار دهید.

خواند این مطلب توصیه میشود: صفر تا صد آموزش یوتیوب از راه معروف شدن تا درآمد دلاری

مزیت کسب درآمد دلاری

کسب درآمد دلاری مزایای بسیاری دارد  به ویژه در کشورمان با توجه به شرایط ایجاد شده، درآمدزایی دلار می تواند یک امتیاز مثبت برای شما باشد. همه ی روش های کسب درآمد به صورت دلار به شکل درآمدزایی اینترنتی است و  این شرایط مطلوبی را در اختیار همه ی افراد قرار داده است.  با بهره مندی از  روش های درآمدزایی دلاری می توانید در یک بازه ی زمانی کوتاه به سود کلانی دست یابید. برای اینکه بتوانید در این مسیر موفق باشید باید بتوانید شرایط لازم را به خوبی پیش بینی کنید. هر گونه ندانم کاری می تواند سبب اتلاف زمان و هزینه باشد. به عنوان مثال به دلیل محدودیت های موجود در ایران اگر از سرورهای مجازی نامعتبر برای فعالیت در سایت های خارجی استفاده کنید بدون تردید در کوتاهترین مدت زمان، جعلی بودن حساب کاربری شما شناسایی شده و این امر می تواند سبب بلاک شدن پیج تان باشد. اگر به دنبال یک شغل با سود مطلوب و کمترین دردسر هستید پیشنهاد ما برای شما بهره مندی  از کسب و کارهای اینترنتی با دریافت هزینه ی دلاری است.

مشکلات کسب درآمد دلاری

کسب درآمد دلاری با همه ی مزایای ویژه ی که دارد، عاری از چالش نیست. از اصلی ترین چالش استفاده از روش های درآمد زایی دلاری در ایران می توان به تحریم های موجود اشاره کرد. به دلیل تحریم های اعمال شده علیه ایران، کاربران ایرانی شرایط لازم برای بهره مندی از خدمات بسیاری از سایت های خارجی یا برنامه های درآمدزایی دلاری را ندارند. به عنوان مثال به منظور دریافت وجه از یوتیوب لازم است حساب کاربری در گوگل ادسنس طراحی گردد. برای افتتاح این حساب شما نیازمند آدرس شخصی در خارج از ایران هستید. کاربران ایرانی که آشنا یا دوست برای افتتاح این حساب را ندارند معمولا با مشکلاتی مواجه هستند. البته خبر خوب آن است که هر تحریمی با ترفندی قابل دور زدن می باشد. شرکت های مختلفی هستند که خدمات ایجاد حساب کاربری برای فعالیت در بسیاری از سایت های خارجی و دریافت وجه را در اختیار هموطنان عزیزمان ارائه می دهند. البته سودجویان زیادی نیز از قافله عقب نمانده و با روش های مختلف به دنبال فریب افراد هستند. به همین دلیل تاکید ما ان است که حتما وب سایت های معتبر را انتخاب کنید تا بتوانید اطمینان کافی به دست آورید.

آموزش کسب درآمد دلاری با مهدی زردکانلو

از آموزش های کسب درآمد دلاری با مهدی زردکانلو غافل نباشد. در محتوای ویژه ای که برای شما کاربران عزیزمان طراحی کرده ایم در تلاش هستیم که همه ی دستورالعمل های لازم را برای درآمدزایی دلاری از یکی از محبوب ترین روش ها، در اختیار شما قرار دهیم. به آسانی می توانید دانش خود را با دریافت آموزش های آنلاین افزایش داده و با گام های استوار در این مسیر حرکت کنید. در صورت نیاز به دریافت اطلاعات بیشتر، تردید نکنید با ما از طریق راههای ارتباطی درج شده در وب سایتمان در تماس باشید تا راهنمایی لازم را به دست آورید. اعتماد شما، سرمایه ما است.

جمع بندی

روشهای مختلفی برای کسب درآمد دلاری موجود است که هر کدام از آنها مزایای و البته چالش های خاص خود را دارد. یوتیوب به عنوان یکی از محبوب ترین برنامه ها توانسته شرایط مناسبی را برای درآمدازیی در اختیار کاربران قرار دهد. شما میتوانید به راحتی با ترفندهای مختلف، درآمدزایی دلاری را از این برنامه آغاز کنید. با توجه به نرخ دلار در کشورمان بدون تردید درآمدزایی دلاری به نفع شما خواهد بود. اگر به دنبال یک شغل  بی دردسر و در عین حال پردرآمد هستید از روش های درآمدزایی دلاری  بهره مند باشید.
اینستاگرام مهدی زردکانلو
اینستاگرام مهدی زردکانلو