با توجه به اینکه امروزه به دست آوردن درآمد از طریق یوتیوب و ساخت کانال یوتیوب در ایران مسئله ای سخت است با این حال موضوعی بسیار جذاب و مهم به نظر می رسد . یکی از دلایل مفید بودن تعرفه یوتیوب برای شهروندان ایرانی به دست آوردن درآمد به شکل دلار است که با شرایط کنونی در حالی که درآمد شما به شکل دلار باشد خیلی ارزنده تر خواهد بود .البته و متاسفانه در حقیقت به دلیل وجود تحریم در ایران کسب درآمد از این شیوه برای ایرانی ها اندکی مشکل شده است دقیقاً همانند آموزش سئو و راهکارهای به دست آوردن درآمد از طریق آن .

 

تعرفه درآمد از یوتیوب

گاهی ممکن است این سوال که یوتیوب به میزان هر بازدید چه مقدار پول می دهد ذهن شما را به خود مشغول کند گاهی اوقات امکان دارد که کسانی باشند که از زندگی پر امکانات و آسوده خود فیلم تهیه کرده و به نمایش بگذارند و این پرسش در ذهن شما ایجاد شود که میزان درآمد این افراد چقدر است ؟ به میزان دقیق نمی توان گفت که در یوتیوب چند دلار پول می دهد ؟ تعرفه یوتیوب تقریباً در قبال هر ۱۰۰۰ بازدید بین ۱ تا ۲ دلار به طرف مقابل پول میدهد . اما باید به این نکته توجه داشته تعرفه یوتیوب در قبال مشاهده تبلیغ های شما پول میدهد هزینه خرج می‌کند.

مدت زمان مشاهده ی تبلیغ

مدت زمان مشاهده ی تبلیغ

در ضمن بعضی اوقات بیننده در زمان دیدن تبلیغ مدت کوتاهی فیلم را رد کرده تا تبلیغ دیده نشود و یا روشهای بستن تبلیغ را مورد استفاده قرار می دهد . در این هنگام یوتیوب نسبت به این بازیها برای شما پول را در نظر نگرفته است .

برای اطلاع از میزان درآمد یوتیوبرها و آموزش کسب درآمد از یوتیوب می توانید با کارشناسان ما همراه باشید.

احتمالاً این گونه به نظر برسد که این مقدار پول خیلی اندک و ناچیز است با این تفاوت که شما توانایی این را دارید که برای یک فیلم چندین تبلیغ را در نظر بگیرید همانگونه که گفته شد هر ۱۰۰۰ بازدید  مختص یک تبلیغ است پس اگر شما بتوانید تقریبا چند تبلیغ را در یک ویدیو خود قرار دهید.

تعرفه یوتیوب در قبال هر هر بازدید مقادیر دلار را حساب کرده و به شما پول میدهد. نکته قابل ملاحظه این است که یوتیوب جهت فیلم های علمی پول بیشتری را می پردازد از این رو اگر شما بتوانید فیلم های تان را به صورت آموزشی و علمی تولید کرده و مخاطبان زیادی را برای خود جذب نمایید درآمد شما نسبت به دیگران بیشتر خواهد بود .

یکی از روش‌هایی که جهت کسب درآمد مخاطبان فراوانی را به خود جذب کرده کسب درآمد توسط یوتیوب میباشد اما به دلیل فراوانی و گوناگونی یوتیوب همه افراد قادر به کسب درآمد از این طریق نخواهند بود .

از جمله مهمترین قوانین تعرفه یوتیوب جهت کسب درآمد را به طور خلاصه در موارد زیر شرح می دهیم .

-حضور حداقل ۱۰۰۰ کاربر در کانال یوتیوبی .

-ویدئویی که توسط شما ساخته شده بایستی در مدت ۱۲ ماه گذشته حدود ۴۰۰۰ ساعت بازدید داشته باشد .

-شما موظف هستید که همه قوانین و مقررات یوتیوب را به مرحله اجرا در آورید .

– داشتن یک اکانت شخصی برای شما ضروری است .

درآمد یوتیوبر ها

درآمد یوتیوبر ها

این روزها تعرفه یوتیوب هیجان انگیزترین روش تهیه محتوای ویدیویی شناخته شده‌اند . علاوه بر اینکه شما خود قادر هستید یک حامی مالی برای ویدیو خود در نظر بگیرید یوتیوب هم به نسبت بازدیدی که به دست می آورد به شما میزان مبلغی را می پردازد .

در اینجا  به نمونه هایی از روش های کسب درآمد از یوتیوب اشاره می‌کنیم . گام نخست نسبت به کسب درآمد از این طریق همکاری نمودن با اسپانسر هاست . به طور مثال از آن جایی که یک گیمر توانایی همکاری با یک فروشگاه اینترنتی جهت فروش بازی را دارد در قبال هر ویدیو مقدار هزینه‌ای را به منظور دستمزد می پذیرد .

همکاری کردن ‌در به فروش رساندن محصولات اینترنتی یکی از جذاب ترین روش ها می باشد . به طور مثال شما یک عدد گوشی را در یک ویدیو تبلیغ کرده و معرفی می نماید و با یک فروشگاه همکاری نموده لینک خرید اختصاصی خویش را را در این ویدیو به اشخاص مورد نظر خود  معرفی می نمایی  و در قبال هر خرید مقدار پولی را دریافت می نمایید.

از آنجایی که یوتیوبر های آمریکایی پورسانتهای خوبی را می پردازند به طور معمول همکاری مناسبی را با فروشگاه های آمازون برقرار می‌کنند . یکی از پرکاربردترین روش های کسب درآمد کسب درآمد از طریق بازدید کنندگان می باشد . در عین حال به همان تعداد معین بازدید ویدیو وجود دارد ،یوتیوب نیز به شما درآمد و پول می پردازد .